Бойко задоволений переговорами про газ

Міністр палива та енергетики вважає, що переговори з "Газпромом" щодо принципів формування ціни на газ пройшли успішно.

Юрій Бойко
УНІАН
Юрій Бойко повідомив про результати переговорів з "Газпромом", які він вважає успішними, президентові.
Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко проінформував президента України Віктора Ющенка про домовленості, досягнуті в Москві щодо принципів формування ціни на газ для України в довгостроковій перспективі.

"В цілому можна констатувати, що переговори з російською стороною пройшли успішно", - цитує Бойка прес-служба голови держави.

Він також повідомив, що вже наступного тижня українські суб'єкти господарювання повинні підписати відповідні контракти. У цьому контексті президент Віктор Ющенко висловився за доцільність підписання цих документів у присутності керівництва уряду України.

Бойко доповів главі держави, що зараз розробляється фінансовий план НАК "Нафтогаз України", ведуться відповідні консультації з іншими міністерствами й відомствами, готуються різні моделі організації внутрішнього ринку газу України на 2008 рік.
Ющенко попросив прискорити цю роботу та доповісти йому про результати впродовж однієї-двох тижнів.

Напередодні Україна й Росія погоджували принципи формування ціни на газ в середньостроковій перспективі. Домовленості досягли в четвер на зустрічі в Москві голова правління "Газпрома" Олексій Міллер і міністра палива та енергетики України Юрій Бойко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: