Бойко зробив Україні комфортно

В.о. міністра палива й енергетики Юрій Бойко вважає комфортною для України ціну на імпортний газ 179,5 доларів за тис. куб. м в 2008 році.

Про позитивний, на свою думку, результат переговорів Бойко розповів журналістам.

"Вона комфортна, особливо порівняно з ціною на газ для наших сусідів", - сказав Бойко.

Юрій Бойко
УНІАН
Юрій Бойко стверджує, що нова ціна на газ є прийнятною для України
Він також назвав недоцільним для України підвищення ставки за транзит газу по своїй території понад 1,7 долара за 1 тис. куб. м на 100 км у зв'язку з тим, що ставки тарифів транспортування газу по Україні й середньоазіатському газі по територіях трьох держав до кордону з Україною взаємозалежні, і їх подальше підвищення позначиться на ціні газу для України.

Бойко прогнозує підписання контракту про ціну на імпортний газ між господарюючими суб'єктами Росії й України в середу.

Крім того, Бойко прогнозує незмінність ціни на імпортний газ для України 179,5 доларів за тис. куб. м до 2009 року. "Ця ціна на весь рік - до 2009", - сказав Бойко.

Як повідомлялося, Європейський банк реконструкції й розвитку вважає прийнятною для української економіки ціну на імпортний газ на рівні 179,5 доларів за тис. куб. м.

Лідер блоку її імені Юлія Тимошенко вважає, що підняття Росією ціни на газ для України до 179,5 доларів за 1 тис. куб. м. - наслідок безглуздої політики Кабінету міністрів на чолі із прем'єр-міністром Віктором Януковичем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: