Бойко зустрівся з керівництвом "Газпрому"

Голова Мінтопенерго зустрівся з керівництвом російської компанії та обговорив подальше співробітництво України та "Газпрому", зокрема, транспортування російського газу.

Юрій Бойко
Бойко вчергове обговорив з росіянами газові проблеми. (Фото: mpe.kmu.gov.ua)

Міністр палива та енергетики Юрій Бойко обговорив з керівництвом російського газового монополіста компанії "Газпром" перспективи співробітництва в газовій сфері. 

Про це повідомила прес-служба Міністерства палива й енергетики.

За повідомленням, Бойко провів зустріч із заступником голови правління ВАТ "Газпром" Валерієм Голубєвим і заступником голови правління ВАТ "Газпром" , генеральним директором ВАТ "Газпром експорт" Олександром Медвєдєвим. 

Бойко, Медвєдєв і Голубєв обговорили стан двосторонніх відносин і перспективи розвитку довгострокового співробітництва двох держав, зокрема, зупинилися на питанні транспортування російського газу територією України й на здійсненні спільних проектів.

Сторони обговорили хід підготовки засідання Підкомісії з питань паливно-енергетичного комплексу Комітету з питань економічного співробітництва україно-російської міжурядової комісії, яка пройде в Україні в третій декаді червня.

Також сьогодні Бойко виступить із доповіддю на круглому столі "Економічна інтеграція в СНД - можливості й виклики для бізнесу" у рамках IX Петербурзького міжнародного економічного форуму. 

Раніше "Нафтогаз України" й "Газпром" домовилися активізувати співробітництво з реалізації проекту газотранспортного консорціуму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: