Болгарія і Сербія затвердили маршрут російського газогону в обхід України

Маршрут газопроводу "Південний потік" пройде через сербське місто Димитровград поряд з болгарським кордоном.

Софія і Бєлград домовилися про маршрут, яким спільний з Росією газопровід "Південний потік" піде з Болгарії в Сербію, заявив болгарський прем'єр-міністр Бойко Борисов.

"Південний потік" повинен стати новим маршрутом транспортування російського газу через Чорне море в країни Південної і Центральної Європи.

Росія уклала міжурядові угоди про будівництво газопроводу з Болгарією, Сербією, Угорщиною, Грецією, Словенією, Хорватією і Австрією. Планується, що газопровід буде побудований до кінця 2015 року.

Прем'єр Болгарії Бойко Борисов і президент Сербії Борис Тадич провели минулого тижня переговори в Болгарії про співпраці двох країн.

За словами Борисова, маршрут газопроводу пройде через сербське місто Димитровград поряд з болгарським кордоном.

"Для Сербії Димитровград - найбільш зручний маршрут, а для нас це не так важливо, оскільки лінія (газопроводу) так чи інакше пройде через Софію. Я радий, що ми могли задовольнити прохання і допомогти сусідам", - уточнив Борисов.

Нагадаємо, 27 липня Україна запропонувала альтернативу будівництву російського газогону "Південний потік".

"Нещодавно ми вийшли з ще однією ідеєю - це певна альтернатива "Південному потоку" - модернізація системи наших південних газопроводів, які дозволять в ту ж саму точку ЄС, а саме Бургас в Болгарії, доставляти таку ж кількість газу, яку Росія планує доставляти по "Південному потоку", - заявив тоді прем'єр-міністр Микола Азаров.

Читайте також: 

"Газпром" не блокуватиме будівництво газогону Nabucco

Росія й Болгарія домовилися про "Південний потік"

"Газпром" має намір блокувати будівництво газогону в обхід Росії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: