Болгарія схвалила будівництво Nabucco

Перша черга газопроводу Nabucco буде запущена до 2015 року, а на повну потужність він запрацює до 2020 року.

3 лютого парламент Болгарії ратифікував міжурядову угоду про будівництво газопроводу Nabucco, підписану між Туреччиною, Болгарією, Румунією, Угорщиною і Австрією в липні 2009 року.

Болгарське видання FOCUS News Agency пише, що перша черга газопроводу, як очікується, буде запущена до 2015 року, а на повну потужність він запрацює до 2020 року.

При підписанні угоди повідомлялося, що будівництво буде завершено до 2014 року.

Нагадаємо, дану угоду вже ратифікувала Угорщина.

Проект передбачає будівництво газопроводу проектною потужністю 31 млрд. кубометрів газу в рік і протяжністю 3,3 тис. км. в обхід Росії. Планується, що газопровід з’єднає Каспійський регіон, Близький Схід і Єгипет і пройде через Туреччину, Болгарію, Румунію, Угорщину з Австрією і далі в країни Центральної і Західної Європи.

Згідно з проектом газопроводу, газ з Туреччини повинен піти до Грузії, Ірану, Іраку або Сирії. Вартість проекту оцінюється в 8 млрд. євро.

Поки у учасників проекту немає офіційного підтвердження з боку країн, які можуть стати ресурсною базою для наповнення газопроводу. У якості ресурсної бази розглядаються Азербайджан, Іран і Туркменія.

Читайте також:

У Ющенка зраділи невигідному для України газопроводу Nabucco

Транспортувати газ в обхід Росії погодились п’ять країн

"Газпром" оприлюднив план експансії до Європи

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: