Болгарія відновила постачання газу до Греції

Болгарія відновила постачання російського газу до Греції, перерване внаслідок нещодавньої аварії на місцевому газогоні.

Газогін
Lenta.ru
Болгарські фахівці відновили постачання газу до Греції.
Болгарія відновила постачання російського газу до Греції, перерване внаслідок аварії на газогоні поряд з містом Благоєвград.

Фахівці болгарської державної газової компанії Bulgargaz успішно ліквідували наслідки вибуху на магістралі в установлені терміни, проте причина інциденту досі не відома, заявив Дімітар Готов, керівник болгарської газової компанії.

Нагадаємо, аварія на газогоні сталася 6 серпня цього року у важкодоступній гірській місцевості неподалік від Благоєвграда. Розрив спричинив витік газу з подальшою зупинкою його прокачування. Від газопостачання також були відключені жителі району, де проходить газогін. Пожежі вдалося уникнути завдяки зливам.

Представники Міністерства з надзвичайних ситуацій та поліція Болгарії констатували факт витоку газу, але не змогли назвати причини несправності трубопроводу. Причини інциденту продовжують з'ясовуватися.

Державна болгарська компанія Bulgargaz поставляє газ "Газпрому" до Туреччини, Греції та Македонії. У 2006 році обсяги постачання газу до Греції склали 2,7 мільярда кубометрів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: