Бондаренко закликав підприємців активно доробляти Податковий кодекс

На переконання Костянтина Бондаренка, бізнес має взяти активну участь в доопрацюванні проекту Податкового кодексу для того, щоб його позицію врахували при виправленні та доповненні документа.

Промисловці та підприємці повинні невідкладно виробити свої пропозиції щодо вдосконалення Податкового кодексу з тим, щоб їхня позиція була врахована під час ухвалення документа в другому читанні.

Про це заявив заступник голови партії "Сильна Україна" Костянтин Бондаренко під час візиту до Луганська. Він запевнив, що партія готова підтримувати підприємців у дискусії щодо внесення змін до кодексу, сприяти у проведенні круглих столів та семінарів, на яких будуть сформульовані пропозиції для доопрацювання кодексу. "Сильна Україна" і наш лідер Сергій Тігіпко постійно акцентують увагу на тому, що необхідні серйозні зміни, що забезпечують прозорість податкової сфери та усунення самої можливості для протиправних дій з боку податківців. На жаль, в тому варіанті кодексу, який розробили Міністерство фінансів, Мінекономіки та податкові органи, він не відповідає уявленням про цивілізовані підходи до ведення бізнесу в Україні", - підкреслив Бондаренко.

Він також відзначив, що партія підготувала свої зауваження до Податкового кодексу, і дуже важливо, щоб представники бізнесу, аналітики, економісти, політики, громадські лідери об'єднали свої зусилля і відстояли ті доповнення, які будуть сприяти розвитку бізнесу.

Бондаренко також обговорив з представниками Луганської обласної організації партії "Сильна Україна", що нараховує вже 6000 членів, низку питань, що стосуються партійного будівництва, шляхів реформування різних сфер суспільного життя, а також підготовки до виборів до місцевих органів влади. "Сьогодні все більше і більше людей об'єднується навколо ідеологічної та світоглядної платформи "Сильної України". Відрадно, що вони сповнені бажання працювати і втілювати свої прогресивні ідеї на всіх рівнях, починаючи з району і міста і закінчуючи державою", - зазначив політик.

Читайте також:

До Податкового кодексу надійшло 1600 поправок

Кужель: Податковий кодекс - конституція, за якою має жити бізнес

Тігіпко: за перші 100 днів влада взяла під контроль фінансову ситуацію в країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: