Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Борці з контрабандою виявили порушень на 2 млрд грн - Гройсман

Голова уряду розповів про успіхи боротьби з контрабандою.

Урядова ініціатива щодо протидії контрабанді почала давати результати, доповідає прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Мова передусім про наповнення бюджету, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

За час боротьби з контрабандою вартість розмитнення товарів зросла на 20-30%. Порушень лише за три останні тижні виявили на понад 2 мільярди грн. А це і заниження митної вартості, і  контрабанда.

Особливу увагу прем'єр-міністр приділив контрабанді лісу. 

"Коли чіпований ліс, кругляк, попри заборону експортується з України, я вважаю, усі служби недопрацьовують або змовлені в тому, щоб випускати цей ліс з території України. Тому я просив би по цим напрямкам посилити роботу", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, 3 липня Гройсман вніс до Ради законопроект про криміналізацію контрабанди. Законопроектом пропонується змінити статтю 201 Кримінального кодексу України та передбачити кримінальну відповідальність за переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, вчинене у значних розмірах.

ВідеоГройсман розповів про успіхи боротьби з контрабандою

Гройсман заявив, що урядова ініціатива вже приносить перші результат. Мова йде про наповнення бюджету. За час боротьби з контрабандою вартість розмитнення товарів зросла 20-30%. Порушень лише за три останні тижні виявили на 2,2 млрд гривень. Мова про заниження митної вартості, чиста контрабанда, в тому числі нафтопродуктів, розсортування товарів тощо.

Гройсман розповів про успіхи боротьби з контрабандою

 

Вибір редакції