Борги Києва ростуть: черговий кредит -  4 мільярди

Влада міста висловить свою готовність розглянути пропозиції інвестбанків з організації нового випуску або обміну старих єврооблігацій на нові.

Влада Києва планує на початку 2011 року випустити єврооблігації на суму до 500 мільйонів доларів (близько 4 мільярдів гривень) з метою рефінансування раніше випущених бондів.

Нині Київська адміністрація розробляє запит для іноземних інвестбанків, пише газета "Дело".

Це документ, в якому влада міста висловить свою готовність розглянути пропозиції інвестбанків з організації нового випуску або обміну старих єврооблігацій на нові.

Про це повідомляє спеціалізоване фінансове інформагентство DebtWire, з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

"Можна говорити, що це попередній етап, що передує початку підготовки до випуску єврооблігацій. До кінця року Київ, очевидно, вже не встигне провести випуск і, швидше за все, постарається випустити папери в перші 3-4 місяці 2010 року", -.

"Залучені кошти підуть на рефінансування єврооблігацій з погашенням у липні 2011 року 200 млн. доларів і у листопаді 2012 року - 250 млн. доларів", - говорить аналітик інвесткомпанії "Драгон Капітал" Ольга Сливінська.

Раніше повідомлялося про те, що Київська міська державна адміністрація має намір у 2011 році залучити кредит у Всесвітнього банку до 200 мільйонів доларів на 20 років та 500 мільйонів гривень для погашення різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги.

Читайте також:

Зовнішній борг України збільшився до 22 млрд доларів

Київ продовжує залазити в борги: черговий кредит - на 500 мільйонів

У МВФ вважають, що економіка України вже відновилася

Україна взяла в борг 2 мільярди доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: