Борги "Нафтогазу" за останні два роки не збільшилися

Екс-директора НАКу Олег Дубина запевнив, що за останні два роки борги "Нафтогазу" не збільшилися, а старі борги реструктиризовані до 2014 року.

Олег Дубина
УНІАН
Олег Дубина
Борги НАК "Нафтогаз" за останні два роки не збільшилися, зовнішні кредити за цей час не додалося, залишилися тільки колишні запозичення, реструктуризовані до 2014 року, повідомив екс-керівник "Нафтогазу" Олег Дубина.

"Борги НАКу насправді не збільшені. Зовнішніх кредитів на НАКу нема. Не додався жоден зовнішній кредит. Жодна копійка зовнішня в НАК під якусь заставу не прийшла. І в комерційних банках ми кредитів не брали. Старі борги — так. Те, що було взято до мене, реструктуризовано до 2014 року під 9,5% річних. Те, що стосується внутрішньої позики", - сказав Дубина.

Він підкреслив, що, не дивлячись на складні погодні умови минулої зими, НАК "Нафтогаз" зумів забезпечити безперебійну подачу газу споживачам.

"Ми пережили непросту за погодними умовами зиму. Когось відключали? Хтось сидів без тепла? От вам і відповідь. І при цьому торік ще й заплатили 39 млрд грн. до бюджету", - заявив екс-глава НАКу.

При цьому Олег Дубина вважає упущенням відсутність прямих контактів постачальників газу з його споживачами.

"Не дійшли постачальники до виробників - нема прямих контрактів із НАКом. Ми зав’язані на облгазах. І облгази можуть тепер розповідати, що у нас не такий тариф, і не розраховуватися за газ. Це я вважаю невдачею", - додав екс-глава "Нафтогазу".

Як повідомлялося, чистий прибуток НАК "Нафтогаз України" у 2009 році зменшився порівняно з показником 2008 року у 4,8 рази - до 2,3 млрд грн.

Також протягом 2008 - 2009 років зріс розмір чистого оборотного капіталу НАК, який розраховується як різниця між оборотними активами підприємства та його поточними зобов'язаннями. За 2009 рік оборотний капітал "Нафтогазу" зріс на 12,78 млрд грн. У компанії пояснили, що це відбулося, в першу чергу, за рахунок збільшенням запасів природного газу в ПСГ.

Читайте також:

Прибуток "Нафтогазу" за рік зменшився майже у п'ять разів

Тимошенко звільнила голову "Нафтогазу"

Україна заплатить Москві за лютневий газ 600 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: