Борги по зарплатах в Україні перевищили мільярд гривень

У Генпрокуратурі попередили, що зарплатні борги в Україні постійно зростають.

Заборгованість по зарплатах в Україні сьогодні становить 1,2 мільярда гривень.

Про це на нараді, присвяченій виконанню законодавства про працю та своєчасності оплати праці українців, повідомила заступник генерального прокурора Тетяна Корнякова.

За її словами, в період з листопада 2008 по лютий 2009 років органи прокуратури порушили більше 260 кримінальних справ за невиплату заробітних плат і притягнули до відповідальності 1,2 тисячі посадових осіб.

Крім того, Корнякова звернулася до прокурорів із проханням встановити, куди були витрачені кошти, направлені для погашення боргів по зарплатах на держпідприємствах. За інформацією заступника генпрокурора, на таких підприємствах борги із зарплати сьогодні становлять 24 мільйони гривень.

В той же час, виконувач обов'язків міністра фінансів Ігор Уманський заявив, що в невиплатах коштів винні місцева влада та керівники підприємств. За його словами, держава повністю виконує свої зобов'язання по зарплатах.

Нагадаємо, за інформацією Секретаріату президента, в Україні зростає заборгованість по зарплатах перед працівниками бюджетної сфери.

За даними СП, найбільша заборгованість сьогодні перед бюджетниками Криму - 5,5 мільйона гривень. Борги у Житомирській області становлять 4,5 мільйона гривень.


Читайте також:

У Криму - найбільша заборгованість із зарплат

В Кабміні обіцяють платити вчасно пенсії, бо перевиконали план

Українці згідні на 40% зарплатні

ВідеоБорги по зарплатах в Україні перевищили мільярд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: