Борги по зарплатах в Україні сягнули 1,6 мільярда

Цього літа зарплатні борги в Україні зростають ледь не кожного місяця, особливо на приватних підприємствах.

Економіка
Борги із зарплат в Україні знову зростають
Сума заборгованості по заробітній платі в Україні становить 1,6 мільярда гривень. При цьому на державних підприємствах борги значно менші, ніж на приватних.

Про це повідомив перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко. За його словами, найбільші проблеми з виплатою зарплат зараз склалися на металургійних і хімічних підприємствах.

"Держава постійно вживає заходів для зменшення заборгованості. Це постійний контроль уряду і перевірки Генеральної прокуратури і Держнаглядпраці. Але державні органи мають відповідні важелі впливу лише на державні підприємства. Заборгованість на приватних підприємствах - на совісті їхніх керівників і власників. Але ми постійно контролюємо це питання і шукаємо шляхи виходу з цієї ситуації", - наголосив урядовець.

Нагадаємо, за даними Держкомстату, в липні в Україні зросла середня зарплата. Порівняно з травнем вона підвищилася майже на 7%, до 1980 гривень.

В той же час, за інформацією Секретаріату президента, станом на 1 червня борги по зарплатах в Україні становили 1,5 мільярда гривень.

Читайте також:

Хто більше за усіх постраждав від кризи

В Україні зросла середня зарплата

Ющенко дав Тимошенко 3 дні, щоб погасити борги із зарплат

За рік зарплати українців скоротились на 10%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: