Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Борги українців за комуналку впали до 38 мільярдів гривень

За серпень борги зменшилися на майже один відсоток.

За підсумками серпня цього року борги українців за комунальні послуги становили 38,4 млрд грн. За місяць цифра зменшилася на 0,8%.

Такі дані наводить Державна служба статистики, пише УНІАН.

Станом на кінець літа заборгованість з оплати за газ становила 16,7 млрд грн, за централізоване опалення та гарячу воду – 10,4 млрд грн, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – 4 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 2,9 млрд грн, за вивезення твердих побутових відходів – 0,5 млрд грн, за постачання електроенергії – 3,9 млрд грн. Всі ці борги – лише населення.

Як зазначають у Держстаті, середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт/год) на одного власника особового рахунку у серпні становили 588,6 грн.

Нагадаємо, проект державного бюджету на 2019 рік передбачає початок процесу монетизації субсидій, який минулого та цього року проводили як експеримент для ощадливих споживачів газу та електроенергії для опалення житла.

ВідеоЗ початку року кількість сімей із субсидіями поменшала - економічні новини

Зараз субсидії мають майже 3 мільйони домогосподарств. Загальна сума призначених субсидій близько 800 мільйонів гривень. А 2017-го  субсидіанти отримали 3 мільярди гривень. Верховний Суд скасував заборону на оформлення паспорта у формі книжки. Судді задовольнили позов жительки Житомирської області, яка за релігійними переконаннями відмовилася від посвідчення особи з електронним чипом. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

З початку року кількість сімей із субсидіями поменшала - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції