Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Бориспіль" розвиватимуть як хаб, а лоукости почнуть літати з регіонів. Плани уряду

Голова київського аеропорту розповів про Стратегію розвитку авіатранспорту в Україні.

Аеропорт "Бориспіль" буде розвиватися як хабовий, оскільки ця модель вже довела свою економічну ефективність.

Про це повідомив гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

"Насамперед, ми на рівні Кабінету Міністрів України прийшли до спільного знаменника про те, що це поняття буде внесене до Стратегії розвитку транспортної галузі в частині авіаційного транспорту. Крім того, прем'єр-міністр В. Гройсман підтримав ініціативу адміністрації аеропорту "Бориспіль" про плани інфраструктурного розвитку, зокрема, розширення галереї чинного терміналу, розширення перону біля терміналу D, розширення транзитної зони, модернізацію багажної системи, реконструкцію другої злітно-посадкової смуги протягом п'яти років, запуск центральної заправної станції", - розповів він про нараду у голови уряду.

Щойно закінчилася нарада у Прем'єра про розвиток ринку авіаперевезень в Україні. І хоча тема задана досить загальна,...

Posted by Павло Рябікін on Monday, July 3, 2017

Також обговорювалися перспективи регіональних аеропортів з метою розвитку української авіації, зокрема можливості регіональних аеропортів обслуговувати авіакомпанії, які розвивають лоукост-модель. Рябікін додав, що приділили увагу і питанням, пов'язаних із здешевленням внутрішніх перевезень - принципи оподаткування, здешевлення вартості авіапалива та інші.

"Найближчим часом буде сформована міжвідомча робоча група, яка займеться відпрацюванням всіх перерахованих вище питань. У нас великі плани і велике бажання працювати!" - заявив гендиректор "Борисполя".

Раніше повідомлялося, що вже з 2018 року одна з найбільших авіакомпаній США може запустити пряме авіасполучення з Україною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції