"Бориспіль" шукає директора

Міністерство транспорту та зв`язку України оголосило конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Міністерство транспорту та зв`язку України оголосило конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль". Про це міністерство повідомляє сьогодні в газеті "Урядовий кур`єр".

Згідно з повідомленням, кінцевий термін подачі заяви на участь у конкурсі - 30 днів із дня публікації оголошення.

Бориспіль (Фото: thekonst.net)
Архів
Основний термінал аеропорту "Бориспіль" (Фото: thekonst.net)
Довідка. 28 грудня 2006 року наказом Міністерства транспорту та зв`язку України №1212 із посади гендиректора аеропорту "Бориспіль" було звільнено Андрія Мазура. Наказом №1214 виконуючим обов`язки гендиректора аеропорту було призначено Юрія Солончука.

Державний міжнародний аеропорт "Бориспіль" (ДМА "Бориспіль"), розташований у 29 км від Києва, є найбільшим міжнародним аеропортом в Україні.

"Бориспіль" належить до аеропортів класу "А" і є багатопрофільним підприємством, що об`єднує в собі роботу більше 30 різних служб. Аеропорт є членом організації ACI-Europe, входить до Асоціації державних аеропортів СНД ("Аеропорт"), а також співпрацює з такими міжнародними організаціями як ICAO та IATA.

2006 рік аеропорт ”Бориспіль” закінчив із чистим прибутком 33,747 млн. грн.
У першому півріччі 2007 року "Бориспіль" збільшив чистий прибуток у 3 рази, порівняно з аналогічним періодом минулого року, - з 11,38 до 34,34 млн. грн.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: