Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Борщовий набір б’є цінові рекорди: трилітрова каструля пісного борщу коштує вже 60 гривень

Борщовий набір б’є цінові рекорди: трилітрова каструля пісного борщу коштує вже 60 гривень

Борщ з м'ясом обійдеться в 100.

Ціни на овочевий набір для приготування борщу б’ють рекорди. Вартість городини додала понад третину в порівнянні із минулим роком і тільки від січня борщовий набір виріс в середньому на 20 відсотків, і це, кажуть експерти, ще не стеля, йдеться в ТСН.19.30.

Продавці на базарах запевняють, що люди справді стали менше купувати городини, бо вона здорожчала через  минулорічний неврожай. «Напевно, цибуля та картопля, завжди два кілограми, а тепер кілограм. Кажу, беріть більше, поставите вдома, буде стояти, не один же раз їсти варите - не хочуть, просять менше», - каже продавчиня.

Відтак за трилітрову каструлю пісного борщу із теперішніми цінами доведеться викласти в середньому 60 гривень, та майже у 100 гривень обійдеться борщ із м’ясом. Прогнози на найближчі місяці неоптимістичні, констатують фахівці. Ціни на овочі будуть рости і далі, бо був поганий врожай та неналежно зберігають коренеплодів. Єдине, що може здешевшати – це весняна сезонна городина.

«Наступний крок України – це однозначно вирішення питання зі сховищами, доки цього не буде, ми будемо мати такі гойдалки по цінах. Якщо весна буде тепла і ранішня, серйозне зменшення цін побачимо в травні місяці», - кажуть фахівці.

Відео Ціни на овочевий набір для борщу б'ють рекорди

Буряк, морква, капуста та цибуля - вартість городини додала понад третину порівняно із минулим роком. Тільки від січня борщовий набір виріс у середньому на 20%, і це, кажуть експерти, ще не стеля. Чому овочі дорожчають та чи варто чекати, що ціна впаде - у сюжеті.

Ціни на овочевий набір для борщу б'ють рекорди

Самі ж споживачі мають свої секрети, щоб економити на дорогих овочах взимку – хтось робить заправку борщову влітку і використовує її, як такий запас із зими, а хтось – взагалі сідає на безборщову дієту. «Квасоля дорого - 10-12 гривен стакан уже, морковка дорого, дуже дорого виходить, я його раз в месяць варю», - каже одна з покупців.

Кореспондент Вікторія Дмитренко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції