Борщовий набір зростає у ціні: скільки коштує зварити традиційну українську страву

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти запевняють, що з часом продукти почнуть дешевшати.

Овочі борщового набору набрали соків у землі. А тепер лежать у коморах і набирають  у ціні. Чи зваримо ми борщ із такими цінами.

Почнемо з буряка, без нього борщ червоним не буде, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень. Торік у цей час він коштував у середньому 4 гривні за кілограм. А цьогоріч 7,50.

Із капустою те саме. Білокачанна із 2 гривень зросла до 7. І це оптова ціна. У роздріб буде ще дорожче.

А ось морква –  рекордсмен. На початку місяця ціна перевалила за 10 гривень. Це вдвічі дорожче, ніж торік. До кінця жовтня стрімголов летіла донизу - до 6,50 гривень. Зупинилась. Ціновий пік, заспокоюють експерти, вже минувся.  І допомогли тут – ніколи не здогадаєтесь – сусіди-білоруси.

"Коли ціна зростає дуже стрімко слід очікувати імпорту. Як вже сталось наприклад по моркві, яка зараз заїжджає з Білорусі. Тому ціна на моркву пішла, до речі, вниз", - пояснює експерт плодоовочевого ринку східної Європи Тетяна Гетьман.

А чому ж  білоруси не везуть нам  бульбу? І відповідь проста: народна конкуренція. Картопля котиться весь рік рівненько на позначці 6 гривень.

"Українці заощадливі, вирощують її на присадибних ділянках у своїх приватних господарствах, тому української картоплі у промисловому еквіваленті близько 10%, а на присадибних господарствах - близько 90%. Тому картоплею українці забезпечені завжди", - розповідає заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

А от про цибулю, як кажуть у народі: сльози заважають говорити. Ярлики рекордні. Якщо на гуртових ринках її збувають по 10 гривень за кілограм, то в магазинах і на базарах просять 12 і більше.

"У півтори-2,5 рази найбільше зростання ціни відбулось по цибулі. Вона стала дорожча майже в 3 рази у порівнянні з минулим роком", - розповідає Гетьман.

Однак за словами Марчука, зараз ця ситуація вирівнюється за рахунок того, що заходить імпортний продавець – Казахстан, Узбекистан.

Не той урожай, що надворі, а той, що в коморі. Так сталося в нас цьогоріч. Городина вродила гарна. Але погода все зіпсувала.

Півліта засуха, півліта зливи. Щось погнило прямо на грядках, щось недоросло до кращого калібру. Але збитки треба покривати. Тож, аграрії потрохи збувають те, що довго не протягне. А хороші овочі –ховають на складах.

"Фермери подивились на це зростання ціни, вони притримують обсяги ще в сховищах, розраховуючи на те, що в другій половині сезону ціна зростатиме ще більше", - пояснює Тетяна Гетьман.

"Аграрії змушені це робити. Тому що в нас зросли паливно-мастильні матеріали, за які він змушений платити. У нас піднялись ціни на газ. У нас зростають поступово мінімальні заробітні плати, але це ж йде навантаження на нього", - зазначає Денис Марчук.

І головна біда: Україна ростить овочі без усякого розрахунку. Наші фермери й гадки не мають скільки й чого треба садити, чого вже занадто, а чого бракує. Тож, із року в рік грають не в бізнес , а в лотерею - вгадують споживчі настрої. І тут мала би держава підказувати скільки і чого нам треба вирощувати. Ціле аграрне міністерство годуємо невідомо навіщо.

"Наше забезпечення із різних видів продукції від 10 до 20%. Ясно, що для українців цього не вистачає, вони як варили борщ влітку так і варять взимку", - підкреслює Марчук.

Що робити у такому випадку? Складати овочі на балконах? Відповідь збиває з ніг, бо то майже бабусі рецепт.

"Старатись закуповуватись на тиждень, на два. Але звичайно, що не пакувати великі мішки в себе на складах, на балконах", - застерігає Марчук.

Але далі буде дешевше. Так-так - не дивуйтесь. Вільний ринок то сильна річ. Не хочуть наші продавати - знайдуться іноземці.  До нового року до нас поїдуть товари з-за кордону і трохи зіб’ють захмарні ціни наших продавців. А  от із січня  почнеться сезонне здорожчання.

"Тому що в кінець зими ми будемо ще більш імпортозалежні", - пояснює Денис  Марчук.

А тепер разом порахуймо ціну борщового набору. Рахуємо по мінімуму. Капуста 7 гривень, буряк - 7 гривень, картопля - 6 гривень, морква - 10, цибуля - 10, разом - 40 гривень. І це якщо готувати борщ пісний - без м’яса (90 гривень за кілограм), сала (70 гривень кілограм) і квасолі (30 гривень за кілограм). Бо з цими інгредієнтами обійдеться у майже 100 гривень.  На жаль, звучить як делікатес.

Наталія Ярмола

Залиште свій коментар

Вибір редакції