Боржникам банків остаточно заборонили виїзд за кордон

Прикордонники обмежили виїзд за межі української держави боржникам банків до повного погашення ними своїх кредитів.

Державна прикордонна служба вирішила не випускати за кордон громадян, які мають невиконані зобов'язання по виплаті кредитів.

"У зв'язку з тим, що дії деяких позичальників призводять до виникнення неплатоспроможності банківських установ, порушення прав і законних інтересів вкладників та інших кредиторів банків, Державна прикордонна служба забезпечить своєчасне виконання судових або прокурорських рішень про тимчасове обмеження в праві виїзду даних громадян за межі України", - заявили у прес-службі відомства.

Безперешкодно виїхати за кордон такі люди зможуть тільки після повного погашення заборгованості.

Заборона на виїзд за кордон для боржників банків була передбачена підписаним президентом 8 жовтня указом "Про заходи із забезпечення відновлення стабільності в банківській системі". Згідно зі статтею 6 цього документа, однією з підстав для обмеження пересування є неврегульовані договірні або інші невиконані зобов'язання, зокрема, забезпечення зобов'язань заставою.

Нагадаємо, напередодні Національний банк повідомив, що протягом жовтня обсяг проблемних кредитів в Україні зріс на 6,125 мільйона гривень.

Загальна кількість проблемних позик зараз становить 8,1% від усіх кредитів.

Читайте також:

В Україні зросла кількість проблемних кредитів

Кожен третій українець не в змозі оплатити кредит

В Україні майже повністю скасовано валютне кредитування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: