Боржники будуть без води

АТ "Київводоканал" з сьогоднішнього дня починає відключення від водопостачання і водовідведення великих боржників.

АТ "Київводоканал" з сьогоднішнього дня починає відключення від водопостачання і водовідведення великих боржників.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі підприємства.

Згідно з повідомленням, за станом на 1 серпня, сукупна заборгованість клієнтів компанії перевищила 525 млн. грн. при рівні розрахунків за надані послуги 83,5%.

Стакан води
Архів
Боржники ризикують залишитися без води і водовідведення
Об`єктами відключення стануть столичні підприємства, зокрема, бюджетні установи, приватні будинки. Крім того, компанія також розглядає питання обмеження водопостачання багатоквартирних будинків, житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних кооперативів і об`єднань співвласників.

"Керівництво "Київводоканалу" вдається до таких непопулярних заходів через низький рівень оплати за послуги водопостачання і водовідведення", – наголошується в повідомленні.

Довідка. ВАТ “АТ ”Київводоканал" створене в 2001 році шляхом перетворення в ході приватизації ДКО ”Київводоканал”.

"Київводоканал" забезпечує цілодобове постачання питною водою більше 2,6 мільйонів осіб і близько 3 тис. підприємств, відведення і очищення 1,3 млн. куб. м стічних вод на добу. Річні обсяги водопостачання становлять 357,393 млн. куб. м, водовідведення - 369, 979 млн. куб. м
Компанія завершила перше півріччя з чистим прибутком 4 млн. 571,8 тис. грн., тоді як за аналогічний період 2006 року збиток становив 14 млн. 75,2 тис. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: