Бойко поїхав до Москви домовлятися про газове СП

Керівники українського Мінпаливенерго, "Нафтогазу" та "Газпрому" обговорили питання, що стосуються можливого створення спільного газового підприємства.

Міністр палива та енергетики Юрій Бойко і голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін провели зустріч із головою правління ВАТ "Газпром" Олексієм Міллером.

У повідомленні зазначається, що сторони обговорили низку питань, які стосуються розвитку двосторонньої співпраці та стратегічного партнерства в енергетичній сфері.

Зокрема, питання відбору оцінювача для проведення процедури оцінки активів української та російської сторін для участі в можливому спільному підприємстві між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" на паритетних принципах.

Як відомо, Бойко неодноразово заявляв, що будь-які питання, що стосуються міжнародної співпраці в енергетичній сфері, розглядатимуться українською стороною виключно з позиції національних інтересів і базуватимуться на паритетних принципах.

7 вересня ц.р. на зустрічі з журналістами голова правління "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що співпраця ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" має завершитися злиттям цих двох компаній.

13 вересня ц.р. заступник голови Держдуми РФ, президент Російського газового товариства Валерій ЯЗЄВ повідомив, що Росія запропонувала для СП між "Газпромом" і "Нафтогазом" родовища в Астраханській області та на півострові Ямал в обмін на активи "Нафтогазу".

Читайте також:

"Нафтогаз" віддав "Газпрому" мільярд доларів

Єврокомісія не знає як застосувати до Росії нові газові правила

Росія не збирається зменшувати ціну на газ для України: усе і так дуже добре

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: