Бойко: Україна активізує освоєння шельфу

Основні запаси газу в країні знаходяться на шельфі Чорного і Азовського морів, тому Україна запропонувала взяти участь у проектах освоєння родовищ провідним компаніям світу.

Україна веде активну роботу у напрямі залучення партнерів для освоєння газових родовищ на шельфі Чорного і Азовського морів, заявив міністр палива та енергетики Юрій Бойко.

"Основні запаси газу в країні знаходяться на шельфі Чорного і Азовського морів. Ми зараз дуже швидко йдемо вперед у залученні партнерів з розробки родовищ", - повідомив міністр.

За його словами, оскільки видобування вуглеводнів на морському шельфі потребує значних фінансових інвестицій, Україна запропонувала взяти участь у проектах освоєння родовищ провідним компаніям світу.

"Це дуже витратні і ризиковані проекти. Тому ми залучатимемо провідні компанії світу, і ми це вже робимо", - додав міністр.

Бойко переконаний у перспективі зростання обсягів газу власного видобутку на морському шельфі і його позитивного впливу на енергетичну безпеку держави.

"Якщо ми освоїмо всі родовища, які ми запропонували нашим партнерам, то це буде істотне збільшення власного видобутку газу, істотне підвищення нашої енергетичної безпеки", - наголосив він.

Як повідомлялося раніше, до кінця 2014 року Україна планує вийти на промислове видобування вуглеводнів на Чорноморському шельфі.

Читайте також:

Бойко: "Нафтогаз" не ввійде до складу "Газпрому"

Vanco повертається в Україну

Україна запропонувала створити консорціум із розробки шельфу Чорного моря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: