Бойко: всупереч вимогам МВФ газ для населення не подорожчає

Не дивлячись на вимоги МВФ щодо підвищення ціни газу для населеня, Бойко запевнив, що з 1 квітня блакитне паливо для українців не подорожчає.

Юрій Бойко
Бойко: всупереч вимогам МВФ газ для населення не подорожчає
Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко виключив підвищення цін на природний газ для населення з 1 квітня, що передбачено меморандумом між Кабінетом Міністрів і Міжнародним валютним фондом.

Про це він повідомив у Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум.

Бойко додав, що українська сторона погодить це питання із МВФ.

Як повідомлялося, Національна комісія регулювання електроенергетики своєю постановою від 13 липня збільшила на 50% з 1 серпня відпускні ціни на природний газ для населення та ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення й гаряче водопостачання населення.

Нагадаємо, Україна зобов'язалася перед МВФ почати поступове підвищення пенсійного віку для жінок з нинішніх 55 до 60 років, а також повторно підвищити вартість газу для населення на 50% у квітні 2011 року.

Раніше віце-прем'єр, міністр соціальної політики Тігіпко заявляв, що уряд може відмовитися від подорожчання газу, якщо знайде інший спосіб нормалізувати фінансову ситуацію НАК "Нафтогазу".

Читайте також:

В Україні підвищено тарифи на воду

В Україні зростуть тарифи на телефонний зв'язок

Азербайджан постачатиме газ в Україну

Уряд збільшив статутний капітал "Нафтогазу" на 7,4 мільярди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: