Бойко залучить німців до модернізації української ГТС

Бойко сподівається на допомогу Німеччини в модернізації української ГТС.  

Німеччина має усі можливості бути партнером України в питаннях модернізації газотранспортної системи, повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко в ході зустрічі з представниками ведучих німецьких бізнес компаній.

Бойко підкреслив, що українська ГТС є однією з найбільших у світі і може перекачувати 200 мільярдів кубометрів газу в рік, при цьому щороку в Європу перекачується 100 мільярдів кубометрів російського газу (80% від загального об'єму його поставок в Європу). Враховуючи це, за словами міністра, українська ГТС є найбільш оптимальним і економічно вигідним шляхом транзиту газу в Європу.

"Ми маємо амбітні плани відносно модернізації української ГТС, формалізовані в Меморандумі, підписаному у Брюсселі в 2009 році. Ми вже почали цю роботу, і сподіваємося, що німецькі компанії, які ви представляєте, візьмуть участь в усіх процесах модернізації нашої газотранспортної системи. Ми готові розглянути усі ваші пропозиції", - сказав Бойко, звертаючись до учасників зустрічі.

Під час зустрічі німецькій стороні були презентовані стратегії модернізації і реконструкції української газотранспортної системи, після чого відбулося обговорення основних показників реконструкціїпріоритетних об'єктів ГТС України і питанням залученняінвестицій в її модернізацію.

Читайте також:

Бойко пропонує відмінити ПДВ на імпортну нафту

Корупція в ГТС України б'є по Європі

Транзит газу через Україну за 2-3 роки стане нікому не потрібний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: