Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ЛНР" допомагають "віджати" три заводи в Алчевську на користь олігарха Курченка - ЗМІ

Бойовики "ЛНР" допомагають "віджати" три заводи в Алчевську на користь олігарха Курченка - ЗМІ

Донедавна підприємства працювали у відповідності до українського законодавства.

Корпорація "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД) офіційно заявила про можливість втрати контролю над трьома великими заводами, які розташовані в окупованому бойовиками "ЛНР" Алчевську. Йдеться про "Алчевський металургійний комбінат", "Алчевський коксохімічний завод" і ПАТ "Екоенергія".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами керівництва "ІСД", невідомі особи за допомогою озброєних бойовиків "чинять грубі спроби втручання в діяльність підприємств". Справжні наміри цих осіб корпорації невідомі.

"Інтерфакс-Україна" із посиланням на джерела повідомляє, що 27 листопада зі схвалення луганських бойовиків Алчевський меткомбінат перейшов під управління компанії "Зовнішторгсервіс" олігарха-втікача Сергія Курченка.

В "ІСД" зазначають, що підприємства в Алчевську донедавна провадили господарську діяльність у відповідності до українського законодавства. У разі втрати контролю над своїми активами корпорація не зможе забезпечити подальшу діяльність виробничих активів в Алчевську відповідно до законодавства України.

Відео В Алчевську бойовики запровадили воєнний стан і оголосили загальну примусову мобілізацію

Також у компанії звертають увагу на те, що майнові права заставодержателів на значні частини промислових майнових комплексів підприємств "ІСД" мають: Міжнародна фінансова корпорація, Європейський банк реконструкції та розвитку, а також ціла група міжнародних банків і фінансових інститутів, які фінансували розвиток різних елементів унікального Алчевського промислового комплексу.

"Примусова "націоналізація", "зовнішнє управління" або будь-які інші форми незаконного втручання в діяльність підприємств будуть порушенням не лише права власності підприємств групи "ІСД", а й майнових прав міжнародних кредиторів", - йдеться у заяві.

Корпорація "ІСД" готова взаємодіяти з кредиторами підприємств групи та їхніми юридичними радниками з метою захисту прав та інтересів і власників активів, і кредиторів.

Нагадаємо, у лютому цього року на непідконтрольній частині Луганської області зупинився Алчевський металургійний комбінат, що входить до корпорації "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД).  13 лютого комбінат повністю припинив виплавку чавуну через брак залізорудної сировини, яка постачається з гірничо-збагачувальних комбінатів "Метінвест". В АМК заявили, що поставки сировини припинилися через блокування залізниці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції