Бойовики масово крадуть урожай на Донбасі та вивозять його в Росію

На окупованій території міститься близько півмільйона тонн соняшникового насіння.

Терористи крадуть на Донбасі не лише вугілля та обладнання заводів, а й цьогорічний український урожай. Зокрема, соняшникове насіння вони вивозять до Ростовської області Росії. Ще в середині серпня експерти наголошували, що через бойові дії на Донбасі Україна вже тоді втратила 15% урожаю.

На підконтрольній бойовикам території Сходу нині міститься близько півмільйона тонн насіння, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. Такі дані озвучили аграрії на Міжнародному агроінвестиційному форумі в Києві.

Так звана "влада ДНР" пожалілася профільному міністрові і вимагає відзвітувати про те, скільки і яке зерно в них є. Якщо такі дані не нададуть, погрожують усе майно націоналізувати.

Цей процес міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка назвав не "націоналізацією", а "крадіжкою" і пообіцяв, що найближчим часом аграріям зі Сходу будуть компенсовувати збитки.

"Необхідно сформувати правила, за якими держава буде працювати на тих особливих територіях, які наближені до зони бойових дій. А безпосередньо на окупованій Кремлівськими військами і їхніми бандитами території хочуть не "націоналізувати" урожай, а вкрасти продукцію, яка вирощена нашими аграрними виробниками", - наголосив Швайка.

Нагадаємо, українські аграрії навіть без окупованих Криму та Донбасу планують зібрати рекордний за всі роки урожай.

ВідеоТерористи з Донбасу до Ростовської області вивозять соняшникове насіння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: