Бракує коштів на зарплати: у Чорноморську працівників порту переведуть на триденний робочий тиждень

Бракує коштів на зарплати: у Чорноморську працівників порту переведуть на триденний робочий тиждень

Порт "Чорноморськ".

Різниця між прибутком і витратами щомісяця становить мінус 42 млн грн. Водночас, тільки на фонд заробітної плати по підприємству необхідно щомісяця виділяти 28-32 млн грн без податків.

Від 1 листопада 2021 року морський торговельний порт "Чорноморськ" (Одеська область) переведе частину співробітників на триденний робочий тиждень. На держпідприємстві кажуть, що у них немає грошей на виплату зарплат.

Про це йдеться у зверненні в. о. директора порту Олександра Попова до колективу.

Попов зазначив, що збиток підприємства за перше півріччя склав 173,4 млн грн, валовий прибуток знизився на 53%, а прибутковість всіх підрозділів порту - на 67%.

"Один із кроків - тимчасове введення від 1 листопада 2021 року триденного робочого тижня для частини колективу невиробничих підрозділів підприємства. Робочий тиждень, тривалістю 24 години, буде встановлений не для всіх співробітників, а у керівників підрозділів є досить часу підготувати службові листи з відповідним баченням організації роботи в структурних підрозділах порту і відповідним висновком в 32-годинний і 40-годинний графіки робіт", - заявив в. о. директора порту.

Нагадаємо, українцям не вистачає зарплати на всі потреби. Як повідомлялося, в Україні середня зарплата станом на кінець червня 2021 року сягала 14 313 грн, що на тисячу більше, аніж у квітні. А порівняно минулим роком зарплата стала вищою на 23,6%, реальна заробітна плата зросла на 12,9%. Найбільше платять традиційно у Києві.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Наступна публікація