Бразилія вводитиме санкції проти США

СОТ задовольнила скаргу Бразилії і західноафриканських держав стосовно того, що субсидії США завдають удару по їх виробниках бавовни.

Світова організація торгівлі (СОТ) задовольнила скаргу Бразилії і західноафриканських держав, які наполягали на тому, що субсидії США завдають економічного удару по їх виробниках бавовни. Бразильська влада на це рішення відреагували заявою, в якій знов підкреслюється, що американські дотації приводять до зниження світових цін на бавовну, через що в інших країнах світу фермери зазнають збитків.

Бавовна
Бавовняне поле (Фото: dustydavis.com)
Директор відділу зовнішньої торгівлі МЗС Бразилії Роберто Азеведо підкреслює, що комісія СОТ по розгляду скарг підтвердила факти, оприлюднені в липні цього року в доповіді цієї організації. "Нічого не змінилося", - сказав Азеведо відразу після того, як рішення СОТ було оголошене представникам США і Бразилії в Женеві.

Бразилія залишила за собою право на щорічній основі вводити відносно Сполучених Штатів санкції в розмірі до 4 млрд. доларів.

Проте в реальності, заходи, прийняті Бразилією відносно США, напевно виявляться не такими масштабними, оскільки Вашингтон вже відмінив деякі із своїх субсидій, які викликали найбільші нарікання.

Офіс торгового представника США у Вашингтоні підтвердив факт отримання рішення СОТ, додавши при цьому, що його сторона "вельми розчарована".

Американські власті продовжують наполягати на тому, що субсидії повністю укладаються в законні рамки, прийняті в світовій торгівлі, і, видно, подадуть апеляцію на рішення СОТ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: