Бразилія запроваджує санкції проти американських товарів

За порушення правил СОТ про чесну конкуренцію, Бразилія вирішила покарати США заборонними санкціями.

Бразилія запроваджує торговельні санкції проти кількох американських товарів.

Світова організація торгівлі (СОТ) дозволила країні вжити цей захід у відповідь на порушення правил СОТ владою США. Остання надає фермерам, що вирощують бавовну, значні субсидії, чим порушує правила чесної конкуренції, передає Associated Press. Минулого року СОТ дозволила Бразилії застосувати проти американських товарів санкції, еквівалентні штрафові на понад 829 млн дол.

За твердженням бразильської сторони, санкції буде застосовано проти кількох американських товарів - від фруктів до сонцезахисних окулярів. Які саме компанії та торгові марки зазнають збитків внаслідок ухвали уряду Бразилії, буде оголошено пізніше в березні.

Представник президента США на торговельних переговорах у СОТ заявив, що "розчарований" наміром бразильського керівництва. За словами офіційних представників Білого дому, Вашингтон вважає за краще продовжити переговори з проблеми порушення правил СОТ.

З погляду бразильської сторони, США посідають друге місце в світі серед виробників бавовни тому, що уряд Сполучених Штатів щорічно надає 3 млрд дол. субсидій фермерам, що вирощують цю культуру.

Перший у світі за вирощуванням бавовни - Китай, Бразилія посідає п'яте місце.

Читайте також:

Янукович назвав умову вступу України до ЄЕП

Україна допоможе Росії вступити у Світову організацію торгівлі

Бразилія виступила проти тиску на Іран у питанні ядерної програми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: