Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Brexit вже спустошив гаманці найбагатших людей світу на понад 127 млрд дол

Ця сума - 3,2% від сукупного статку 400 найбагатших у світі людей.

За підсумками біржових торгів у п'ятницю, 24 червня, 400 найбагатших людей світу загалом втратили 127,4 мільярдів доларів - це 3,2% від їхнього сукупного статку в 3,9 трлн доларів.

Про це повідомило агентство Bloomberg з посиланням на власний "Індекс мільярдерів" (Bloomberg Billionare Index).

Найбільше за підсумками торгів постраждав найбагатший бізнесмен Європи Амансіо Ортега, який втратив понад 6 мільярдів доларів.

Решта з топ-10 втратили близько мільярда або трохи менше — до їхнього числа увійшли Білл Гейтс, Джефф Безос і найбагатша людина Великобританії Джеральд Кавендіш Гросвенор.

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли за результатами референдуму щодо членства їхньої країни у Євросоюзі. Так, за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% (17 410 742 громадян), тоді як за збереження членства - 48,1%. (16 141 241 громадян).

Після появи попередніх результатів британський фунт впав до мінімуму за 30 років. Падіння британської валюти виявилося серйознішим, ніж під час кризи 2008 року. У суботу, 25 червня, стало відомо, що міжнародне рейтингове агентство Moody's змінило прогноз за довгостроковим і борговим рейтингами Великобританії зі "стабільного" на "негативний". Водночас петиція про проведення повторного референдуму в Британії швидко зібрала 500 тис. голосів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції