Британці відмовилися боротися за Nemiroff

Британська Stock Spirits, яка більше півроку вела переговори щодо купівлі українського виробника горілки Nemiroff, не зуміла дійти згоди з його акціонерами.

Британська Stock Spirits, яка до останнього часу вважалася найбільш вірогідним покупцем українського виробника горілки Nemiroff, вийшла з гри, а ексклюзивну угоду про переговори з компанією підписав "Російський стандарт" Рустама Таріко.

"Російський стандарт" має намір досягти домовленості за чотири тижні.

Британська Stock Spirits, яка більше півроку вела переговори щодо купівлі українського виробника горілки Nemiroff, не зуміла дійти згоди з його акціонерами.

Зокрема, представник Stock Spirits Роб Арнотт відповів наступне: "Нам дуже подобається бренд і бізнес Nemiroff. Але в результаті due diligence сторони не змогли домовитися стосовно подальшого розвитку, який влаштував би всіх, тому ми бажаємо їм всього найкращого".

Представник "Російського стандарту" повідомив, що "компанія увійшла в ексклюзивну угоду з Nemiroff щодо узгодження умов угоди на чотири тижні".

Інших подробиць жодна із сторін не розкриває. "До кінця переговорного процесу компанія нічого коментувати не буде", - заявив представник Nemiroff.

Раніше повідомлялося, що Nemiroff починала переговори з британською Stock Spirits, польською Central European Distribution Corporation (CEDC) і "Російським стандартом".

У липні стало відомо про відмову CEDC через "високу вартість активу". Втім, у вересні Stock Spirits отримала ексклюзивне право на купівлю більше 75% компанії Nemiroff.

Також з дистанції зійшла Stock Spirits. Схоже, "Російський стандарт" залишився єдиним претендентом.

Експерти оцінюють Nemiroff у 320-400 млн доларів.

Читайте також:

Поляки відмовилися від купівлі Nemiroff

В боротьбу за Nemiroff вступили росіяни

Поляки заплатять за Nemiroff 370 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: