Британія і Німеччина реформують фінансовий сектор ЄС

Браун і Меркель зійшлися в думці про необхідність інтенсивного розвитку співробітництва з даного питання, а також подальшого вдосконалення європейської економіки.

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявили про намір реформувати європейський фінансовий сектор.

Дане питання обговорювалося в ході зустрічі двох європейських лідерів в резиденції британського прем'єра в англійському м. Еллсборо поблизу Лондона, передає Deutsche Welle з посиланням на німецькі ЗМІ. Таким чином, під час переговорів Браун і Меркель зійшлися в думці про необхідність інтенсивного розвитку співробітництва з даного питання, а також подальшого вдосконалення європейської економіки.

За словами самого федерального канцлера, "тісна співпраця Німеччини та Великобританії в рамках Євросоюзу може стати важливим внеском у спільну діяльність".

Під час візиту Меркель до Сполученого Королівства федеральний канцлер була нагороджена медаллю короля Чарльза II за "видатний внесок у розвиток наукових досліджень Великобританії".

Читайте також:

Німецький уряд включив до свого складу міністра економіки Франції

ЄС отримав нову програму розвитку

Євросоюз ухвалив рішення про виділення кредиту Греції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: