Британія відмовилась від лампочок

Традиційні лампочки потужністю 150 ватів зникнуть з прилавків магазинів Великобританії з січня 2008 року.

Традиційні лампочки потужністю 150 ватів зникнуть з прилавків магазинів Великобританії з січня 2008 року, заявив міністр навколишнього середовища Хіларі Бенн на щорічній конференції Лейбористської партії Сполученого Королівства, яка проходить в Борнмуті.

"Великі роздрібні мережі і постачальники підтримують ініціативу виробників освітлювальних приладів та уряду щодо поступового припинення використання традиційних, високоенергетичних лампочок", - сказав міністр навколишнього середовища.

За його словами, згідно енергозберігаючій програмі, запропонованій урядом, протягом наступного року з полиць магазинів також зникнуть лампочки в 100 ватів, а до 2011 року планується повністю припинити використання високоенергетичних лампочок і перейти на флуоресцентні.

"Це допоможе нам скоротити викиди вуглекислого газу на 5 мільйонів тон в рік", - сказав Бенн. Як пише газета "Таймс", близько 80% лампочок, що продаються у Великобританії, - високоенергетичні, притому, що флуоресцентні використовують на 75% менше енергії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: