Британію "лихоманить" від популярності золотих монет

Продажі золотих монет, що чеканяться британським монетним двором, підскочили в листопаді на 400%, що є абсолютним рекордом за всю історію.

Королівський монетний двір у Великобританії фіксує найактивніший попит на золоті монети за всю свою історію, яка налічує більше тисячі років.

Директор відділу пам'ятних монет Дейв Найт заявляє, що продажі золотих монет, що чеканяться британським монетним двором, підскочили в листопаді на 400% і "стали рекордними для окремого місяця за усю нашу історію"

Як повідомляє Financial Times, найстаріший монетний двір у світі готується до подальшого збільшення попиту, зокрема, закуповуються нові гідравлічні преси для підприємства біля Кардиффа (Уельс). Окрім цього, ювелірні компанії вивчають нові технології, які дозволять їм скоротити об'єми споживання золота.

Так, інтерес до золотих монет минулого місяця і останнім часом в цілому випереджає попит на ювелірні вироби. З 2001 року ціни на золото злетіли на 450%, і разом з їх ростом змінилася структура попиту на дорогоцінний метал і його пропозиції.

Нагадаємо, раніше президент Світового банку Роберт Зеллік заявив, що в рамках реформи світового валютного ринку лідери країн великої двадцятки повинні звернутися до розгляду питання про введення світової резервної валюти, забезпеченої золотом.

Читайте також:

Золото на Землі з'явилося після космічної катастрофи

У Дніпропетровській області видобуватимуть золото

Світ може повернутися до "золотого стандарту"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: