Британська поліція може збанкрутувати

Згідно із британськими законами, поліція зобов'язана компенсувати населенню, та підприємцям усі збитки, завдані масовими заворушеннями.

Поліція Великобританії може бути оголошена банкрутом вже до кінця серпня в результаті хвилі заворушень, що прокотилася по країні. Подібна загроза виникла через особливий Закон про заворушення, який діє у країні від 1886 року.

Згідно з законом, у випадку заподіяння шкоди власності громадян, включаючи пошкодження будівель, викликані вуличними заворушеннями, поліція зобов'язана виплатити відповідну грошову компенсацію протягом 14 діб з моменту подачі заяви з боку потерпілого. При цьому обмежень на розмір виплат немає.

"Ми виконаємо всі свої зобов'язання відповідно до закону, у нас просто немає іншого виходу", - заявив представник Скотленд-Ярду. Компенсація виплачується з бюджетів тих поліцейських служб, які діють у районі заворушень.

Керівництво поліції вже протягом кількох десятиліть наполягало на скасуванні цього закону, проте парламент не знайшов час для включення цього питання до порядку денного.

Таким чином, після масових заворушень останніх п'яти днів у 28 містах Англії та Уельсу, що супроводжувалися мародерством і грабежами магазинів та іншої власності, поліція опинилася перед необхідністю виплатити великі суми.

Як повідомлялося, збитки від масових заворушень, які почалися в Лондоні в ніч на 6 липня, а потім поширилися на інші міста Великобританії, можуть перевищити 150 млн фунтів стерлінгів (170 млн євро).

Такі дані оприлюднили страхові компанії і підприємства середноьго бізнесу після попередньої оцінки подій.

Читайте також:

Збитки від погромів у Британії оцінили в 170 мільйонів євро

У Англії всього за добу продаж бейсбольних біт зріс на 5000%

У Британії учасників заворушень судять цілодобово

У Британії поліція, ЗМІ і блогери почали полювання на мародерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: