British Airways змусила 7 тисяч співробітників працювати безкоштовно

Це допоможе авіакомпанії заощадити близько 10 мільйонів фунтів стерлінгів.

Майже 7 тисяч співробітників найбільшої британської авіакомпанії British Airways (ВА) погодилися попрацювати безкоштовно, що допоможе компанії заощадити 10 мільйонів фунтів стерлінгів.

Раніше авіакомпанія розіслала 40 тисячам своїх співробітників лист з проханням попрацювати безкоштовно або узяти неоплачувану відпустку на термін від однієї до чотирьох тижнів, щоб допомогти компанії у складні часи.

За підсумками 2008-09 фінансового року ВА отримала рекордний доподатковий збиток у розмірі 401 мільйона фунтів стерлінгів.

Виконавчий директор ВА Віллі Уолш особисто оголосив, що безкоштовно працюватиме в липні, відмовившись від зарплати в 61 тисячу фунтів стерлінгів.

У результаті 6 тисяч 940 працівників авіакомпанії, або кожен шостий співробітник, погодилися на цю пропозицію. Це допоможе ВА заощадити близько 10 мільйонів фунтів стерлінгів.

"Я хочу подякувати усім, хто добровільно погодився допомогти нам пройти через цей важкий період. Реакція на пропозицію ясно показує, який ефект можуть мати дії співробітників", - сказав Уолш.

Тим часом, не всі співробітники і профспілки, що представляють їх інтереси, сприйняли дану ініціативу позитивно, тому керівництво авіакомпанії було вимушене шукати у ряді випадків інші способи скорочення витрат.

Одним з компромісних рішень стала згода профспілки Balpa на добровільне звільнення близько 100 пілотів ВА і скорочення зарплати льотчикам, що залишились працювати.

Читайте також:

British Airways закликала 40 тисяч робітників працювати безкоштовно

Число мільйонерів у світі скоротилося на 15 відсотків за рік

Мережа супермаркетів "Домотехніка" збанкрутіла

Світова криза виявилась страшнішою, ніж очікували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: