Бродський заперечує намір уряду скасувати спрощену систему оподаткування

Голова Держкомпідприємництва заявив, що Сергій Тігіпко коментуючи нові податкові правила, говорив лише про ліквідацію фіксованого податку.

Віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпко неправильно зрозуміли що можливості скасування спрощеної системи оподаткування: він говорив тільки про ліквідацію фіксованого податку, але не згадував про спрощений.

Про це заявив глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський в ході наради по обговоренню проекту концепції законопроекту про спрощену систему оподаткування і законопроекту про застосування реєстраторів розрахункових операцій.

"До речі, хочу звернути увагу, наскільки всі непорядно поводяться. Сергій Леонідович в Америці сказав про те, що не буде фіксованого податку, і нічого не сказав про єдиний податок. Те, що ми пропрацювали в концепції, фіксований до 119 ми знімемо і з'єднаємо це з єдиним. Це буде один вид податку, до 300 тисяч", - сказав Бродський.

Нагадаємо, раніше в ряді ЗМІ була опублікована заява Тігіпко, в якій він нібито повідомив, що уряд прийняв рішення перевести всіх "спрощенців" на загальну систему оподаткування.

Читайте також:

Кабмін скасує спрощену систему оподаткування

Ставка ПДВ знизиться до 17%, а "спрощенці" платитимуть 51 грн на пенсійне страхування

Українським підприємцям підвищать податки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: