Бродський допоможе підприємцям ліквідуватися

Процедура ліквідації підприємств буде спрощена і прискорена у разі прийняття законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо спрощення процедур припинення юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців)".

Держкомпідприємництва на чолі з Михайлом Бродським пропонує спростити процес закриття підприємств, встановивши граничний термін ліквідації та високі штрафи за затягування процедури чиновниками та ліквідаторами.

Процедура ліквідації підприємств буде спрощена і прискорена у разі прийняття законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо спрощення процедур припинення юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців)", розробленого Держкомпідприємництва, пише газета "Коммерсант-Украина" в статті "Предпринимателям помогают уйти".

Документ, зокрема, встановлює граничні терміни ліквідації підприємств.

Фізичні особи-СПД повинні приймати претензії кредиторів протягом трьох місяців з моменту публікації оголошення про початок ліквідації, юридичні особи - протягом шести місяців.

За неподання повідомлення про ліквідацію, відсутність бухгалтерського обліку, ухилення від процедури ліквідації підприємства, неподання документів держорганам передбачений штраф у розмірі 100-150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-2550 гривень).

За повторне порушення протягом року - 150-250 неоподатковуваних мінімумів (2550-4250 гривень).

Санкції будуть застосовуватися і до чиновників за ненадання документів підприємствам.

Ліквідацію спростить і об'єднання з 1 січня 2011 року усіх видів загальнообов'язкового державного соціального страхування в єдиний внесок - замість п'яти фондів підприємство повинно буде зніматися з обліку тільки в Пенсійному.

Нагадаємо, 17 листопада в Україні вступив в силу закон щодо скасування ліцензування  23 видів господарської діяльності.

Читайте також:

В Україні скасували ліцензування 23 видів госпдіяльності

Підприємці закидали Раду пляшками і помідорами

Бродський хоче заборонити чиновникам створювати благодійні фонди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: