Бродський готує нові штрафи для бізнесу

Скандальний голова Держкомпідприємництва зазначив, що його відомство перегляне штрафи Держспоживстандарту, зібравши потрібну інформацію.

За дорученням віце-прем'єра Бориса Колеснікова Державний комітет з питань регуляторної політики і підприємництва перегляне штрафи Держспоживстандарту, пише глава комітету Михайло Бродський у своєму блозі.

Фахівці відомства повинні розробити свої пропозиції до закону.

"Підприємці часто скаржаться на захмарні суми, які їм виставляють. Є штрафи і в три, і в п'ять разів більше вартості самої партії, яка була виготовлена або поступила на реалізацію. Зараз збираємо максимум інформації із цього приводу", - пише Бродський.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилися дані, нібито президент Віктор Янукович вже підписав указ про звільнення Бродського, однак пізніше в Адміністрації глави держави спростували цю інформацію. Сам Бродський зізнався, що не вважає себе "крайнім".

Податковому кодексі справді велика кількість моїх ідей, я старався максимально закрити усі тіньові схеми, і я вважаю, що людям необхідно привчитися платити податки", - зазначив він.

Читайте також:

Бродський заявив, що тепер його "вже точно звільнять"

Янукович виступив за стару "спрощену" систему і проти "податкової тиранії"

Бродський знущається зі спрощенців - у його магазинах немає касових апаратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: