Бродський хоче заборонити чиновникам створювати благодійні фонди

Голова Держкомпідприємництва вважає, що благодійні фонди, створені державними органами "є по суті, узаконеною корупцією".

Державний комітет з регуляторної політики і підприємництва ініціює заборону державним органам створювати благодійні фонди. Про це заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

"У держструктур усіх рівнів, зокрема в силовиків, у місцевої влади і т.д., потрібно забрати право створювати так звані благодійні фонди. Це, по суті, узаконена корупція. Чиновник не може примушувати людину перераховувати гроші на благодійні рахунки за будь-яку послугу", - підкреслив Бродський.

З його слів, у законопроекті, над яким працюють фахівці комітету, буде посилено відповідальність чиновників за прохання або примус перераховувати гроші в такі благодійні фонди, відповідні зміни будуть вноситися до ряду законів, зокрема "Про боротьбу з корупцією".

У повідомленні зазначається, що норма, яка передбачає відповідальність чиновників за спонукання платити в благодійні фонди, прописана й у розробленому Держкомпідприємництва законопроекті про порядок перевірки технічного стану транспортних засобів.

Зокрема, у разі першого порушення посадовій особі загрожує штраф в 2 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, у разі повторного - до півроку виправних робіт.

Читайте також:

Правоохоронні органи розтратили 660 млн грн на дорогі авто й ремонти

В Україні знову дозволять казино

Азаров хоче заборонити букмекерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: