Бродський хоче "зафіксувати" податок для теплиць

Базою оподаткування пропонується визначити дохід платника податку, а ставку податку встановити в розмірі 2% оподатковуваної бази.

Держкомпідприємництва на чолі з Михайлом Бродським ініціює введення фіксованого податку для сільгоспвиробників, які вирощують продукцію в теплицях.

Відповідні зміни пропонується внести в проект Податкового кодексу України.

Як повідомили в Комітеті, з ініціативи Держкомпідприємництва у проект Податкового кодексу будуть внесені норми про можливість переходу на сплату фіксованого сільгоспподатку суб'єктів господарювання, які спеціалізуються на виробництві та переробці продукції рослинництва на закритому грунті.

Базою оподаткування пропонується визначити дохід платника податку, а ставку податку встановити в розмірі 2% оподатковуваної бази.

Сільськогосподарські товаровиробники, які спеціалізуються на виробництві та переробці продукції рослинництва на закритому грунті, в тому числі грибів, не мають можливості зареєструватися платниками фіксованого сільськогосподарського податку, оскільки об'єктом оподаткування є площа сільськогосподарських угідь, - пояснили в Держкомпідприємництва.

Відповідно до класифікації видів економічної діяльності (КВЕД) овочівництво, декоративне садівництво та вирощування продукції розсадників вважається сільськогосподарською діяльністю.

Читайте також:

Казино в Україні легалізують до кінця року

Податковий кодекс почне діяти з 1 січня

Бродський розповів, як повз державу проходять 8 млрд на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: