Бродський хоче замінити транспортний збір акцизом на бензин

Голова Держкомпідприємництва також опублікував низку принципів, які закладаються в схему реорганізації техогляду. Зокрема, ДАІ не буде приймати участі в техогляді.

Транспортний збір необхідно замінити невеликим акцизом на бензин. Про це заявив глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

"Схоже, Мінфін дасть добро на те, щоб скасувати транспортний збір. Без цього - важко спростити техогляд, бо саме ТО є інструментом адміністрування транспортного збору", - зазначив він.

"Хай платить той, хто багато їздить", - додав чиновник.

Також він опублікував низку принципів, які закладаються в схему реорганізації техогляду. Зокрема, ДАІ не буде приймати участі в техогляді.

"Діагностичні станції, якщо немає несправностей, самі видають документ про проходження ТО і в електронній формі повідомляють ДАІ. Якщо є - водій сам вибирає СТО, там проводять ремонт, там же видають документ, а СТО повідомляє про його видачу в ДАІ", - повідомив Бродський.

"Станції діагностики і СТО несуть відповідальність, аж до кримінальної, за "неправильну" видачу документів", - зазначив чиновник.

За його словами, документ про проходження ТО потрібен для оформлення страховки і видається безкоштовно.

"Всі збори з авто і водіїв заборонені, окрім плати за ТО та ремонт", - додав він.

"Посередники - заборонені. Транспортний збір закладається в ціну бензину. Устаткування ДС та СТО підлягає обов'язковій сертифікації. Реєстр авто ДАІ повинен бути відкритим", - заявив Бродський.

Нагадаємо, напередодні голова Держкомпідприємництва висловив ініціативу щодо скасування нотаріально завірених довіреностей на водіння авто.

Читайте також:

Бродський за скасування нотаріальної довіреності на водіння авто

Бродський склав перелік ліцензованих видів госпдіяльності

Авторство зверненя президента до блогерів приписали Бродському

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: