Бродський: не хочуть касові апарати – підвищимо пенсійний вік

Глава Держкомпідприємництва зазначив, що ні в одній країні світу, де "досить чесно" платять податки і є ПДВ, немає бізнесу без касового апарату.

Відсутність касових апаратів щорічно обходиться Україні в 100 млрд гривен податків, які не поступають до державного бюджету. Тому небажання малого і середнього бізнесу виводити ці засоби з "тіні" змушує державу вирішувати проблему виплати пенсій підвищенням пенсійного віку.

Таку думку висловив у своєму блозі глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

"За моїми оцінками, від відсутності касових апаратів країна щорічно втрачає 100 млрд гривен", - пише Бродський.

За його словами, ні в одній країні світу, де "досить чесно" платять податки і є ПДВ, немає бізнесу без касового апарату. "ПДВ фіксується якраз на останньому чеку, і цей податок бізнесу не належить, це податок держави", - підкреслює чиновник.

За словами Бродського, якби ці гроші вивести з "тіні", може, тоді і не потрібна б була пенсійна реформа, яку так важко сприймає суспільство.

"Але раз не хочуть ставити касові апарати - доводиться йти на підвищення пенсійного віку", - підкреслює глава Держкомпідприємництва.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилися дані, нібито президент Віктор Янукович вже підписав указ про звільнення Бродського, однак пізніше в Адміністрації глави держави спростували цю інформацію. Сам Бродський зізнався, що не вважає себе "крайнім".

Податковому кодексі справді велика кількість моїх ідей, я старався максимально закрити усі тіньові схеми, і я вважаю, що людям необхідно привчитися платити податки", - зазначив він.

Читайте також:

Уряд не збирається підвищувати пенсійний вік

Бродський виступив проти здешевлення мобільного зв'язку для українців

Підприємство Бродського 2 роки не сплачує до Пенсійного фонду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: