Бродський: податок на нерухомість повернуть в новий кодекс

Глава Держпідприємництва також висловився за введення податку на багатство і за введення прогресивної шкали оподаткування прибутків.

Голова Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський прогнозує доповнення проекту Податкового кодексу при його підготовці до другого читання нормою про введення податку на нерухомість.

"З Податкового кодексу (тимчасово) прибрали податок на нерухомість, щоб знайти формулу вирішення цього питання", - сказав він.

Бродський підкреслив, що на нараді, що відбулася днями, у віце-прем'єра Бориса Колеснікова обговорювалося питання про те, якими мають бути ставки податку на нерухомість, а також для приміщень якої площі вводитиметься цей податок.

"Є пропозиція ввести податок на квартири і удома з розрахунку від 33 кв. м житлоплощі на одну людину. Як в Польщі. До цієї площі (менше 33 кв. м на людину) податок платити не будуть", - сказав він.

Глава Держпідприємництва також висловився за введення податку на багатство і за введення прогресивної шкали оподаткування прибутків

"Має бути прогресивна шкала, має бути податок на багатство. Хто багатший, той повинен платити більше", - сказав він.

Бродський вважає, що як податок на нерухомість, так і податок на багатство будуть незабаром введений.

Як повідомлялося, при розробці проекту Податкового кодексу уряд спочатку передбачав введення податку на нерухомість, проте перед подачею проекту у Верховну раду відмовилося від такої ідеї і вилучило з тексту документу норму про введення такого податку.

За прийняття в першому читанні проекту Податкового кодексу в п'ятницю проголосували 247 депутатів при мінімально необхідних 226.

Читайте також:

БЮТ не знайшов у Податковому кодексі обіцяний Азаровим податок на розкіш

Уряд дозволить місцевій владі змінювати податкові ставки

Азаров вважає квартири до 500 "квадратів" не "розкішними"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: