Бродський пообіцяв, що новий Податковий кодекс мало кому сподобається

Глава Держкомпідприємництва вказує, що реального проекту Податкового кодексу поки немає - "це усе поки болванки і проби пера".

Глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський вважає, що новий Податковий кодекс, робота над яким триває вже кілька місяців, мало кому сподобається.

"Реального Кодексу поки немає. Це усе поки болванки і проби пера. Свого роду барометр громадської думки, щоб, по-перше, зрозуміти, яким має бути Податковий кодекс, по-друге, щоб оцінити, що взагалі можна прийняти в залі, ну і, по-третє, щоб вже прищеплювати людям розуміння відповідальності перед майбутнім, пояснювати, що далі не можна жити в борг", - написав глава Держкомпідприємництва у своєму блозі.

Бродський зауважив, що Податковий кодекс - "це глобальний документ і тому він йде так важко".

"Я, наприклад, для себе щодня відкриваю нові аспекти людської підлості, низькості, непрофесіоналізму. Але, з іншого боку, завдяки блогу я також відкриваю нові аспекти життя суспільства, людей", - зазначив він.

"Однозначно можу сказати: Кодекс мало кому сподобається", - заявив Бродський.

Як повідомлялося, 3 серпня стартувало всеукраїнське обговорення проекту Податкового кодексу. Обговорення триватиме до 20 серпня. Пропозиції та зауваження стосовно окремих положень проекту можна надсилати на електронну адресу gromada@sta.gov.ua.

Зазначимо, що Кабмін відмовився доповнити проект Податкового кодексу низкою озвучених раніше ініціатив. В документі відсутні анонсовані раніше податки на розкіш та на нерухомість. Крім того, в Кодексі не відображені озвучені раніше ідеї про введення податку на депозити та про прогресивну шкалу податку на прибутки фізичних осіб.

Водночас, урядова робоча група на чолі з віце-прем'єром Сергієм Тігіпком обіцяє незабаром представити свій допрацьований проект Податкового кодексу.

Читайте також:

Податок для підприємців-спрощенців збільшать втричі

Уряд відмовився вводити податки на розкіш та нерухомість

В Україні почалося обговорення нового проекту Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: