Бродський пропонує платити "стукачам" 25% від вартості контрабанди

В Держмитслужбі ініціативу Бродського підтримали, посилаючись на позитивний досвід подібного підходу в ЄС та США.

Глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський пропонує ввести винагороду для тих, хто надає інформацію про контрабанду, у розмірі 25% від її вартості.

"Тому, хто вказав на контрабанду, виплачується винагорода. Ну, скажімо, є у нас таке поняття, як клад: знайшов клад - і отримуєш 25%. Давайте запропонуємо уряду таку норму ввести: вказав на контрабанду - 25% від вартості товарів. Джерело - вартість вантажу", - сказав Бродський.

За словами заступника голови Державної митної служби Сергія Семки, практика винагороди за особливі заслуги під час виявлення фактів контрабанди існує в країнах Європейського Союзу і США, а розмір винагороди залежить у тому числі і від об'ємів контрабанди. "Це нормальний природний стимул для виконання таких функцій"., - відмітив він.

Нагадаємо, в липні Держмитслужба запропонувала скасувати кримінальну відповідальність за контрабанду - окрім як сильнодіючих наркотиків, зброї, культурно-історичних цінностей і стратегічної сировини.

За словами глави відомства Ігоря Калєтника, вся інша контрабанда має під собою не кримінальне, а виключно економічне підґрунтя.

Читайте також:

Бродський написав Азарову скаргу на 13 міністрів

Донецький губернатор не хоче надягати ношені труси голландського гея

У Криму затримали рекордну партію контрабандних діамантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: