Бродський: Україна перетворилася на велику офшорну зону

Глава Держкомпідприємництва пообіцяв скасувати податкові пільги для іноземців, що дозволяють їм уникати сплати податків.

Михайло Бродський
mihailobrodskiy.livejournal.com
Глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський
Україна перетворилася на велику офшорну зону, де продається китайська та турецька продукція. Про це заявив голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський.
 
Як повідомила прес-служба Держкомпідприємництва, Бродський навів офіційну статистку МВС, за якою в країні легально зареєстровано близько 300 тисяч іноземців, переважна більшість із них торгують на українських ринках.

До того ж, 13 тисяч іноземців оформили собі пільговий єдиний податок. Таким чином, продаючи імпортні товари та заробляючи гроші в Україні, вони сплачують до бюджету щомісяця лише 200 грн.

"У проекті нового Податкового кодексу таких пільг, як мінімальний податок, для іноземців не буде", – наголосив Бродський.

Водночас, за підрахунками Держкомпідприємництва, 5 млн українців ніде офіційно не працевлаштовані, ще 2,5 млн оформлені на мінімальну заробітну плату чи півставки від неї, а самі отримують зарплатню в конверті.

Читайте також:

Зарплату "в конвертах" отримують понад 4,7 мільйона українців

В Україні 5 млн безробітних, ще 2,5 млн отримують мінімальні зарплати

Бродський заперечує намір уряду скасувати спрощену систему оподаткування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: