Бродський виступив проти здешевлення мобільного зв'язку для українців

Відомство Бродського вважає, що законопроект про здешевлення мобільного зв'зку дл я українців" не відповідає принципам прозорості регуляторної політики".

Держкомпідприємництва, очолюване Михайлом Бродським, виступило проти проекту нових правил надання телекомунікаційних послуг, які б здешевили зв'язок для українців і вилилися у багатомільйонні збитки для мобільних операторів.

Свою відмову у відомстві аргументували тим, що проект "не відповідає принципам прозорості регуляторної політики", пише газета "Дело".

В офіційній відмові відомства ідеться про те, що до комітету надійшли зауваження та пропозиції від компанії "Київстар", які комітет вирішив підтримати.

У зв'язку з цим відомство Бродського запропонувало Національній комісії регулювання зв'язку (НКРЗ), яка розробляла проект правил, продовжити термін узгодження документа і створити робочу групу, до якої включили б і представників мобільних операторів.

Серед найсуттєвіших для ринку новацій пропонованих проектом правил, затверджених НКРЗ, варто виділити заборону операторам стягувати з абонентів плату за з'єднання.

Також правила ускладнюють використання операторами різних хитрощів при тарифікації дзвінків.

У них прописано, що плата з абонентів стягується тільки за фактично наданий обсяг послуг, що означає заборону використання похвилинної й інших складних видів тарифікації.

Також правила вводять концепцію "адресне оповіщення" абонентів, яка зобов'язує операторів попереджати про будь-які зміни тарифів на послуги, уже наданих абоненту.

Також правила забороняють зазначати ціну послуг мобільного зв'язку без відрахувань до Пенсійного фонду.

Як повідомлялося, ТОВ "Черкаський Деревообробний комбінат", яким володіє Бродський було внесено до списку списку найбільших боржників в Черкасах, оскільки підприємство вже 2 роки не робить внесків до Пенсійного фонду.

Читайте також:

Підприємство Бродського 2 роки не сплачує до Пенсійного фонду

Власник "Київстара" закриває представництво в Україні

Нацкомісія встановила єдині ставки для операторів зв'язку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: