Бродський заявив, що його відомство досі працює

Голова Держкомпідприємництва заявив, що комітет працює, і пообіцяв розібратися з ринками, де ринковий збір включили у вартість послуг.

Очолюваний Михайлом Бродським Держкомпідприємництва, який указом президента Віктора Януковича мав бути ліквідований отримує скарги від підприємців на те, що адміністрація ринків підвищує вартість послуг на суму, рівну розміру ліквідованого ринкового збору.

Комітет звернувся до підприємців з проханням повідомляти про подібні факти необгрунтованого підвищення вартості послуг ринків.

"Якщо адміністрація ринку збільшує вартість послуг після ліквідації ринкового збору - повідомляйте про це. Наш комітет працює, і ми реагуватимемо на такі факти", - підкреслив Бродський.

Як відмітили у відомстві, за результатами отриманої інформації, Держкомпідприємництва ініціюватиме перевірки на ринках, які підвищили вартість своїх послуг.

Нагадаємо, що 1 січня 2011 з набуттям чинності Податкового кодексу ринковий збір був скасований.

Як повідомлялося, 10 грудня Янукович своїм указом про оптимізацію системи центральних органів влади розпорядився ліквідовувати Державний комітет з питань регулятивної політики і підприємництва.

"Хлопці, не хвилюйтеся. Усе нормально. Я завжди говорив, що комітет не потрібний, що це придумана структура. Єдина проблема - треба закінчити дерегуляцию", - сказав після цього Бродський.

Читайте також:

Бродського позбавили роботи

Реформи Януковича: список новостворених міністерств

Бродський: не хочуть касові апарати – підвищимо пенсійний вік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: