Бродський знущається зі спрощенців - у його магазинах немає касових апаратів

Журналісти з'ясували, що компанія голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського "Венето" продає товари без касових апаратів.

Венето_4
ИА "Наш продукт"
Компанія Бродського порушує закон
У точках збуту продукції марки "Венето", яку пов'язують з ім'ям голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського, не виявилося касових апаратів. Тоді як саме Бродський є одним з найбільш завзятих прихильників обов'язкового запровадження касових апаратів для всіх торгових точок і навіть для таксистів, через що підприємці звинувачують його у податковому тиску.

Журналісти придбали у фірмовому магазині "Венето Мареллі" у Черкасах (бульвар Шевченка, 371) два дитячі матраци на загальну суму 1260 гривень. На подив покупців, у такому солідному магазині з "ім'ям" чеки виписують допотопним способом - від руки.

Та ж ситуація і з ще однією точкою збуту продукції "від Бродського" - у фірмовому павільйоні "Венето" на вулиці Чигиринській. Там була придбана ортопедична подушка за 159 гривень. Для чистоти експерименту журналісти завітали і в третій магазин - точку "Венето" в торговому центрі по вулиці Хіміків. Ситуація повторилася - касові апарати відсутні і там.

У платіжному чекові, виписаному від руки, кореспонденти ІА "Наш продукт" помітили ще одну цікаву деталь - на ньому стоїть печатка з "ФОП Колісник" (абревіатура означає – "фізична особа платник податків"). "Тобто, Бродський, який закликає підприємців чесно платити податки, сам "дробить" мережу магазинів, щоб мінімізувати податкові виплати? Адже матрацно-меблевий бізнес Бродського це вже не дрібне підприємництво, а цілком тягне на середній бізнес", - зауважили журналісти.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилися дані, нібито президент Віктор Янукович вже підписав указ про звільнення Бродського, однак пізніше в Адміністрації глави держави спростували цю інформацію. Сам Бродський зізнався, що не вважає себе "крайнім".

Податковому кодексі справді велика кількість моїх ідей, я старався максимально закрити усі тіньові схеми, і я вважаю, що людям необхідно привчитися платити податки", - зазначив він.

Читайте також:

Янукович виступив за стару "спрощену" систему і проти "податкової тиранії"

Бродський визнав, що його компанія має борги перед Пенсійним фондом

Підприємці повстали проти Податкового кодексу Азарова

Бродський виступив проти здешевлення мобільного зв'язку для українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: