Брюс Вілліс придбав Черкаський горілчаний завод

Американський актор став власником пакету акцій французько-польської Вelvedere Group і тепер безкоштовно рекламуватиме горілку 4 роки.

Відомий американський актор Брюс Вілліс став власником 3,3% пакету акцій французько-польської Вelvedere Group, яка з кінця 2007 року володіє Черкаським горілчаним заводом в Україні.

В обмін на акції актор продовжив контракт на рекламу одного з горілчаних брендів групи - Sobieski. Як повідомили у компанії, контракт з актором буде продовжено на чотири роки, а акції фірми будуть переписані на рахунок Вілліса в січні 2010-го.

Вelvedere Group також повідомила, що чекає на зростання продажу польського бренду Sobieski у США цього року вдвічі - до 5,18 млн літрів.

Створена в 1991 році у Франції Вelvedere Group продає алкогольні напої в 30 країнах світу і має власне виробництво у США, Польщі, Литві, Болгарії, Іспанії, Бразилії та Україні.

Раніше у Вelvedere Group зазначали, що Вілліс може увійти до ради директорів групи.

Актор був обличчям рекламної кампанії горілки Sobieski, за яку, за неофіційними даними, отримав від Вelvedere Group 16 млн доларів. Вілліс рекламував один з найвідоміших польських брендів в Іспанії, Франції, країнах Балтії та Китаї.

Після новини про можливу покупку американським актором пакету Вelvedere Group акції компанії подорожчали на 11%.

Читайте також:

В Україні зупинилися 32 лікеро-горілчаних заводи

Росіяни випивають 150 млн літрів одеколону на рік

В Україні вироблятимуть горілку "Партія регіонів"

Створено "синтетичний алкоголь" - без похмілля та шкоди для печінки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: